previous arrow
next arrow
previous arrownext arrow
Slider
DANE TECHNICZNE
Napięcie zasilające: 220 ~240 V ± 10%
Maksymalny pobór mocy przy 230 V/50 Hz: 400 VA + 10%
Ciśnienie powietrza wejściowego: 0.45 – 0.8 MPa
Ciśnienie wody wejściowej: 0.3 – 0.6 MPa
Waga unitu (netto): 130 kg + max. 50 kg
Typ ochrony przeciwpożarowej: Urządzenie klasy I
Temperatura wody podawanej do kubka: (wyposażenie opcjonalne)25 – 35 °C
Maksymalny udźwig „tray-stolika”: 1.5 kg
Maksymalny udźwig stolika bocznego: 1.5 kg
Waga zapakowanego unitu:  180 kg + max. 50 kg

Diplomat PRO 500

Nowoczesne arcydzieło.
Nowa linia Diplomat Model Pro z łatwością przenosi Twoją praktykę w XXI wiek.

Model PRO to wszystko, co już znasz, i wiele więcej. Najnowocześniejsza technologia ukryta wewnątrz tego unitu stomatologicznego jest liderem w branży. Mnóstwo nowych funkcji, w tym sterowanie za pomocą tabletu lub bezproblemowa codzienna konserwacja, sprawiają, że ten unit stomatologiczny jest niezbędny dla każdego stomatologa. O wiele mądrzejszy. O wiele bardziej estetyczny. Diplomat Model PRO udziela odpowiedzi na pytania, których być może jeszcze nie zadałeś. Łączy ludzi i maszyny w ukierunkowany i efektywny sposób. To wszystko, czego zawsze pragnąłeś i będziesz potrzebować w nadchodzących latach i dziesięcioleciach.

Bardzo stabilny. Bardzo łatwa w regulacji. Bardzo pomocny. Odkryj technologię, która sprawia, że ​​praca w Twoim gabinecie jest elegancka i wydajna.
Możesz przekonwertować od lewej do prawej w kilka sekund. Łatwo, szybko, bez żadnych narzędzi ani dodatkowych części. Odpowiedni dla użytkowników prawo- i leworęcznych.

Wzbogać swój stolik dentystyczny. Z górnym lub dolnym systemem prowadzania rękawów. Dostępny w wersji z 5 lub nawet 6 narzędziami, płynna i praktyczna konstrukcja stolika dentystycznego zapewnia intuicyjną pracę, a wszystkie narzędzia są na wyciągnięcie ręki.

Pracuj szybko. Bądź elastyczny. Bądź skuteczny. Doświadcz korzyści z naszej najnowocześniejszej technologii i przenieś swój biznes na wyższy

poziom: innowacyjna aplikacja Diplomat Connect i nasz intuicyjny system sterowania to praktyczne i wydajne rozwiązanie, które sprosta wyzwaniom XXI wieku.

Zapytaj o produkt

Wyślij wiadomość

Specjalista ds. sprzedaży
Tomasz Mazur
tel.: +48 504 022 204
email: serwis@tech-dent24.com.pl