previous arrow
next arrow
previous arrownext arrow
Slider
DANE TECHNICZNE
Napięcie zasilające 230 V ± 10%
Maksymalny pobór mocy przy 230 V/50 Hz 1900 VA + 10%
Ciśnienie powietrza wejściowego od 0.45 do 0.8 MPa
Ciśnienie wody wejściowej od 0.3 do 0.6 MPa
Waga unitu i krzesła (netto) 210 kg + max. 25 kg (w zależności od wersji)
Typ ochrony przeciwpożarowej Urządzenie klasy I
Stopień ochrony elektrycznej Urządzenie typu B
Temperatura wody podawanej do kubka 25 – 45 °C
Maksymalny udźwig „tray-stolika” 1.5 kg
Maksymalny udźwig stolika bocznego 3 kg
Fotel dentystyczny
– zakres ruchu siedziska od podłogi 320 ÷ 805 mm ± 15 mm
– kąt wychylenia oparcia (z pozycji pionowej) 13° ÷ 97 ° ± 2°
– kąt nachylenia siedziska fotela (od pozycji poziomej) 3°÷ 21° ± 2°
– maksymalna waga pacjenta 200 kg
– reżim pracy 1:16 (cykl: np. 25s praca, 400s przerwa)
– hałas max. 54 dB
Wymiary opakowania (długość/szerokość/wysokość) Unit: 1370 x 920 x 1290 mm
Fotel: 1600 x 710 x 760 mm
Waga zapakowanego unitu 210 kg + max. 35 kg
Waga zapakowanego fotela 115 kg + max. 20 kg

Diplomat Adept DA380

Diplomat Adept DA380 – maksymalny komfort, wyjątkowa ergonomia i najnowsze rozwiązania technologiczne w jednym unicie stomatologicznym!

Kolejny unit w klasie PREMIUM – DIPLOMAT ADEPT DA380, to alternatywa dla DA370 z górnym prowadzeniem rękawów. Unit DA380 to rozwiązanie dla stomatologów preferujących dolny system zawieszenia rękawów. Poza kwestią przyzwyczajenia, podkreślają oni, że takie rozwiązanie jest szczególnie ergonomiczne, gdy w czasie zabiegu pacjent leży, a lekarz znajduje się za jego głową. Rękawy są na tyle długie, że nie blokują ruchów operatora.

Zatem na stoliku lekarza nadal można zamontować aż sześć narzędzi w dowolnej konfiguracji, co pozwala na lepszą organizację pracy stomatologa. Standardowo na stoliku montowane są: strzykawko-dmuchawka Minimate 3F Luzzani, rękaw turbiny ze światłem oraz rękaw mikrosilnika DENSIM.

W górnej części stolika lekarza znajduje się wygodna taca do odkładania narzędzi – w DA370 taca znajduje się pod stolikiem. Ponadto stolik wyposażono w nowoczesny, 7-calowy wyświetlacz dotykowy, negatoskop, sterowanie blokadą pantografu stolika.

Fotel zawieszony na bloku spluwaczki stwarza możliwość przyjęcia ergonomicznej pozycji w czasie pracy. Jest to możliwe dzięki jego innowacyjnej konstrukcji, która zapewnia dodatkową przestrzeń pod fotelem dla nóg lekarza. Fotel porusza się w pionie, ale też można synchronicznie odchylać jego oparcie i siedzisko (tzw. ruch kołyskowy) dla pełnej wygody pacjenta oraz komfortu pracy lekarza. Sterowanie ruchem fotela odbywa się za pomocą panelu dotykowego na stoliku lekarza, klawiatury na panelu asysty oraz za pomocą sterownika nożnego.

INNOWACYJNY INTERFEJS UŻYTKOWNIKA: NOWY! 7-CALOWY KOLOROWY WYŚWIETLACZ!

Na bloku spluwaczki znajduje się wychylana misa oraz ramię z panelem asysty, na którym można zamontować do pięciu narzędzi. Standardowo znajduje się na nim system ssący Cattani (ssak oraz ślinociąg), ale panel można rozbudować o kolejne narzędzia: strzykawko-dmuchawkę Luzzani, lampę polimeryzacyjną Ultralight PB-070 i  kamerę wewnątrzustną DIPLOMAT. Dodatkowo blok spluwaczki można uzupełnić o urządzenie do automatycznej dezynfekcji systemu ssącego oraz rękawów, a także w separator amalgamatu.

Lampa oświetleniowa XENOS LED

 Kolorowy wyświetlacz

 Dodatkowa przestrzeń dla nóg

 Mikroskop stomatologiczny

Zapytaj o produkt

Wyślij wiadomość

Specjalista ds. sprzedaży
Tomasz Mazur
tel.: +48 504 022 204
email: serwis@tech-dent24.com.pl